Příprava surovin


V mnoha průmyslových procesech představuje vysušování, mletí či separace materiálů rozhodující parametr, který ovlivňuje jak kvalitu finálního výrobku, tak i energetické nároky Odvodňování se většinou provádí pomocí separátorů, lisů, mlýnů či odstředivek. ANDRITZ Fiedler disponuje zkušenostmi získanými za několik desítek let v oblasti separace pevných a kapalných látek a pomůže vám s výběrem a návrhem optimální filtrační technologie pro váš proces. Důraz je kladen na vysokou kvalitu produktů a jejich dlouhou životnost a vysokou odolnost sít. Využíváním ocele odolné vůči korozi se sníží náklady na údržbu a tím vzroste produktivita strojů a provozů.

Dřevotřískové desky


Naše perforované plechy ConiPerf se směrem proudění nacházejí uplatnění při výrobě dřevotřískových desek všech typů - klasická dřevotříska, sololit i OSB dřevotříska.

Děrované plechy se používajích v těchto strojích pro výrobu dřevotřísky:

• Vzduchové rozmělňovače (ConiPerf®)
• Kladivové mlýny (struhadlová perforace)
• Vzduchové třídiče (vrtané děrování)

Energetika a potrubí


Ochranná síta a filtry z našich děrovaných plechů nacházejí uplatnění všude, kde je potřeba zařízení nebo potrubí chránit před nečistotami v přiváděné vodě nebo páře či jiné kapalině nebo plynu.

Ochranná síta a filtry chrání

• čerpadla,
• turbíny,
• kompresory,
• řídící a regulační ventily atd...

Chemický průmysl


Štěrbinová síta Andritz Fiedler představují ideální komponenty i pro nejnáročnější procesy chemického a petrochemického průmyslu.

Filtry z profilovaných drátů zajišťují přesnou separaci a dlouhou provozní dobu díky velké volné ploše a vysoké kvalitě povrchu. Značný počet dostupných materiálů umožňuje přizpůsobení konstrukce na příslušné požadavky procesu s cílem na prodloužení doby chodu při zachování minimálních možných nákladů na údržbu.

Strojní komponenty


Vyrábíme nejen děrované plechy, ale i celé strojní komponenty z děrovaných plechů, které jsou okamžitě připraveny k použití ve vašich strojích. Jsme odborníky na výrobu strojních komponentů z děrovaných plechů, které naprosto přesně padnou do vašich strojů a splní veškeré vaše požadavky. Povrch děrovaného plechu může být dle potřeby dokonale přebroušen, kartáčován, pískován, elektrolyticky leštěn nebo pochromován. Bez ohledu na typ činnosti, ať už jde o řezání, válcování, vyrovnání, zakružování, ohýbání, odhrotování, broušení, soustružení nebo tváření, opíráme se o nejmodernější stroje a zkušenosti spojené se 120 lety výroby. Můžete se tak těšit na výrobky špičkové kvality.