Štěrbinová síta

Filtrační technologie štěrbinových sít je určena pro náročné procesy prosévání a separace s maximální efektivitou.


Efektivita vaší výroby vzroste zlepšením vašich separačních zařízení. Separační technika štěrbinových sít firmy ANDRITZ nabízí vynikající možnosti pro optimalizaci vašich separačních a filtračních technologií. V porovnání s drátěnými síty nebo perforovanými materiály se separace pomocí štěrbinových sít vyznačuje podstatně větší volnou plochou a velmi přesnými otvory. Tato stabilní a trvanlivá konstrukce prodlužuje životnost, štěrbiny vyžadují minimální údržbu a téměř nedochází k jejich ucpávání díky tvaru profilových drátů. Štěrbinová síta nabízejí výjimečnou konstrukční variabilitu. To zjednodušuje široký rozsah typů a velikostí a v důsledku využití vysoce kvalitních materiálů a zlepšení nabízí rozsáhlé možnosti využití.
Profilové dráty

Díky využívání vysoce kvalitních materiálů splňují profilované dráty ty nejvyšší požadavky. Paleta produktů ANDRITZ zahrnuje všechny obvyklé profily drátů – od standardních až po naše PW profily vysoce odolné proti opotřebení. Spolu se standardními materiály, jakými jsou 1.4301 a 1.4571, mohou být profilové dráty rovněž vyrobeny i ze speciálních materiálů. Následující tabulka uvádí naše nejobvyklejší typy nosných drátů. Další varianty profilů je možno dodat na vyžádání.

Nosné dráty

Díky využívání vysoce kvalitních materiálů splňují profilové dráty ty nejvyšší požadavky. Paleta produktů ANDRITZ zahrnuje všechny obvyklé profily drátů – od standardních až po naše PW profily vysoce odolné proti opotřebení. Spolu se standardními materiály, jakými jsou 1.4301 a 1.4571, mohou být profilové dráty rovněž vyrobeny i ze speciálních materiálů. Následující tabulka uvádí naše nejpopulárnější profily drátů. Další varianty profilů je možno dodat na vyžádání.

Typy bubnových sít

Soubory ke stažení