Perforování - vrtání, vrtané děrování

Vrtané děrování nastupuje tam, kde jsou překročeny technologické možnosti klasického raženého děrování.


Perforování vrtáním na rozdíl od děrování ražením může překonat kritický poměr nejmenšího průměru otvoru k tloušťce plechu a k nejmenšímu můstku, což znamená, že je možno vyvrtat do silného plechu velmi malé otvory s minimálními můstky. Při děrování vrtáním umožňují hladké stěny a kónický tvar otvorů optimální průtok látky bez ucpávání síta, dále vysoké tlakové zatížení lisů. Možnost individuálního přizpůsobení průměru otvorů, kuželovitosti vrtání a volné plochy pro speciální síta a třídící technologie.

Výhody děrování vrtáním

Další zpracování

K našemu speciálnímu programu vrtaných plechů nabízíme další možnosti zpracování: stříhání, rovnání, skružování, ohraňování, ohýbání, svařování, tváření a soustružení.Náš výkonný strojní park a spousta zkušeností jsou vám k dispozici.

Oblast použití

Technické parametry perforování vrtáním

Děrování ražením je nejběžnější způsob výroby sítových plechů. I my vyrábíme tímto způsobem vše, co takto vyrobit lze. Když jsou ale možnosti ražení překročeny a ostatní výrobci nemají jiné řešení, nabízíme další možnost: vrtané děrování.Tímto se otevírá nová dimenze - lze realizovat malé otvory při minimálním můstku a větší tloušťce plechu. Z následujícího přehledu jsou patrné možnosti při vrtání.


Soubory ke stažení